הבחירה להיות אם פונדקאית היא בחירה אישית שכרוכה בתהליך מחשבתי שקול ורב פרמטרים, כאשר ההחלטה הסופית מביאה את האם הפונדקאית לתחילתו של עידן חדש בחייה, באם תחליט לחיוב. חשוב לדעת כי למרות כובד ההחלטה והתהליך המחשבתי והרגשי הגדול שעוברת האישה לקראת ההחלטה להיות אם פונדקאית – ישנם יתרונות משמעותיים בלקיחת התפקיד החשוב הזה על עצמה. מוכנה להתחיל את מסע הפונדקאות בישראל עבורך?

פונדקאות בישראל

העצמה אישית לצד עשיית טוב

כניסה לתהליך של פונדקאות בישראל טומן בחובו תחושה מרגשת הכוללת העצמה אישית נשית, יחד עם הידיעה שאת, האם הפונדקאית, עושה מעשה נפלא עבור אנשים אחרים שמקבלים ממך את האפשרות לממש את החלום של משפחה. גם אם האם הפונדקאית לא קרובה מבחינת אמונה למהלך חיים דתי כזה או אחר, עדיין קבלת ההחלטה לבצע פונדקאות בישראל היא בבחינת מצווה גדולה, אשר לצידה גם תמורה אישית נאה כמי שנושאת את ההיריון.

מבחינת תהליך ההיריון בתור אם פונדקאית, האם יכולה לשמר על שיגרת חייה כפי שהייתה עד עכשיו. האם הפונדקאית יכולה להמשיך לעבוד במקום העבודה הקיים שלה, כמובן עד כאשר תצטרך לצאת לחופשת לידה, כאשר גם מבחינה משפחתית היא לא צריכה לשנות הרגלים שבשגרה או לעבור מקום מגורים לצורך העניין. שיגרת החיים יכולה להישמר, מעצם העובדה שהיא מקבלת תשלום עבור התפקיד שהיא ממלאה עבור בני הזוג.

מעבר לתשלום השוטף שנעשה על ידי בני הזוג, עבור כלל הבדיקות הרפואיות והמעקב הדרוש בתהליך ההיריון, התשלום כולל כמובן גם את הסכום שניתן לאם הפונדקאית עבור השירות שהיא מבצעת למען בני הזוג. כמובן שלצד האחריות בפן הכלכלי, ההורים העתידיים משתתפים באופן פעיל בכלל תהליך קבלת ההחלטות ונמצאים נוכחים בכל בדיקה רפואית אליה הולכת האם הפונדקאית. כל הרעיון הוא, שישנו קשר הדוק וישיר של בני הזוג עם האם הפונדקאית, כך שלכל אורך התהליך היא יכולה להרגיש תמיכה ובטחון של המערכת הסובבת אותה במהלך ההיריון.

הליך מהיר ומזורז

בכל הנוגע להליכים הביורוקרטיים, האם נהנית מהליך מהיר ומזורז שמיטיב עם הפונדקאיות בישראל. ההליך הביורוקרטי מול משרד הבריאות אורך מספר שבועות בלבד, כאשר ההתנהלות בו היא אינה מסובכת.

גם מבחינה רפואית המתמקדת בבחירת הרופאים וביצוע הבדיקות הדרושות בתהליך הפונדקאות בישראל – האם הפונדקאית מקבלת את מיטב הרופאים בישראל שילוו אותה בתהליך, כולל זמינות ונגישות לבתי החולים ברחבי הארץ. השהות של האם הפונדקאית בבית החולים ממוקדת באופן הקצר ביותר וברמת הנוחות הגבוהה ביותר, על מנת להנעים את התהליך עד כמה שאפשר. כמובן שלאחר הלידה, התינוק נמסר לידי ההורים המיועדים עם שחרורו מבית החולים.

הסיפוק שבהענקת מתנת החיים לזוג חשוכי ילדים הוא התמורה העצומה בהליך הפונדקאות. מעוניינת בייעוץ לקראת תהליך פונדקאות בישראל? מוזמנת לפנות לחיים חדשים לכל הפרטים:

שם: טלפון: גיל (22-38): מספר לידות (1-4): אנא הזיני את קוד האימות :
captcha