חוות דעת משפטית

תהליך פונדקאות הוא תהליך ארוך שצריך לדאוג בו לפרטים רבים מספור

ישראל היא מדינה שנחשבת למתקדמת מאוד בקנה מידה עולמי ביחסה לתחום הפונדקאות. תחום הפונדקאות בישראל מעוגן בחוק הפונדקאות משנת 1996, ונועד לתת מענה לזוגות שאינם יכולים להביא ילדים לעולם בדרכים טבעיות ומסורתיות. במסגרת חוק הפונדקאות מוסדרים התנאים המדויקים בהם ניתן לקיים הסכם בין זוג שלא יכול להביא ילד לעולם ובין אם פונדקאית, תנאים שמוגבלים היטב ומוגדרים בצורה ברורה מאוד לפי מה מותר ומה אסור בחוק. בסופו של התהליך, ההפריה החיצונית של האם הפונדקאית מובילה להיריון ולהולדתו של ילדים, שבהתאם להסכם הפונדקאות מועבר מיד לאחר הלידה לחזקת ההורים המיועדים, כפי שהוסכם בין הצדדים בהסכם. החוק נוגע גם בהיבטים הבריאותיים, הפסיכולוגיים, המשפטיים והכלכליים של הליך פונדקאות, שהם רבים ומורכבים כל אחד בפני עצמו – וודאי שכך כשחושבים על כולם יחד. לכן, אם אנחנו עומדים בפני תהליך שכזה, הן מצדם של ההורים והן מצדה של האם הפונדקאית, אנחנו זקוקים לשירות מקיף ומקצועי בתחום הפונדקאות הן מבחינה מעשית והן מבחינת חוות דעת משפטית איכותית שאנחנו צריכים לקבל בתחום.

 

מדוע השירות של תמר וסיגל הוא השירות המקיף והמקצועי ביותר בתחום הפונדקאות?

  • השירות שמציעים לכם אצלנו בחיים חדשים-פונדקאות תמר וסיגל, הוא השירות המקיף והמקצועי ביותר בתחום הפונדקאות בארץ. זה מתחיל, כמובן, בניסיון העשיר שלנו בתחום הפונדקאות ובידע המעשי והפרקטי הרב שלנו על כל שלב משלבי התהליך ועל כל היבט בתהליך הארוך והסבוך הזה. עם זאת, שירותים שכאלה אפשר למצוא הרבה ומה שמייחד את השירות של תמר וסיגל הוא העובדה שבאמצעותן ניתן לקבל גם את המעטפת המשפטית האיכותית ביותר בתחום זה.
  • בכל הנוגע לחוות דעת משפטית בתחום הפונדקאות, עורכי הדין שמציעים שירות שכזה צריכים להיות בעלי מומחיות וניסיון עשירים בכל היבטי הליך הפונדקאות על כל המשתמע ממנו. הדבר כלל כמות גדולה מאוד של מסמכים ואישורים, ייעוץ משפטי מקצועי מדויק על הזכויות ועל החובות של כל צד בהסכם הפונדקאות כלפי הצד השני וכלפי החוק, וניסוח ההסכם הזה מא' ועד ת'. כעת חשוב להבין שבניגוד לשירותים רבים בתחום הפונדקאות, השירות של תמר וסיגל מנוהל בידי שתי משפטניות מובילות בתחום הפונדקאות בארץ – תמר וסיגל עצמן. כך למעשה ניתן לקבל את כל המעטפת המשפטית הרלוונטית לתהליך הפונדקאות, ברמה המקצועית והביצועית הגבוהה ביותר, בלי לצאת מתחומי שירות הפונדקאות המוכר שלנו. זוהי אופציה נדירה, שחשוב להכיר ולנצל היטב בתחומי השירות שלנו.

 

אפשרות לקבלת חוות דעת משפטית בנושא פונדקאות

ברור לנו כי תהליך פונדקאות הוא בסופו של דבר תהליך אישי מאוד, בעל משמעויות רבות כלפי כל צד המסכים עליו. אתם צריכים לבחור את השירות שאתו אתם מרגישים הכי בנוח והכי נכון לתהליך הבאת ילד לעולם – אבל גם אם אתם לא משתמשים במגוון השירותים המקצועיים שלנו בתחום התיווך, הייעוץ והליווי לפונדקאות, אפשר ומומלץ בהחלט להיעזר בנו בחוות דעת משפטית איכותית בנושא, לרבות במקרים של תביעות על רשלנות מקצועית שבעטיין יידרש זוג להליך פונדקאות בעתיד. עורכי דין בתחום רשלנות רפואית פונים אל סיגל ותמר בבקשה לקבלת חוות דעת משפטיות בנושא כתמיכה להליך משפטי המתנהל על ידם.