הליך פונדקאות נחשב להליך מורכב, לא רק מבחינה רפואית, רגשית ובינאישיות, אלא גם מבחינה משפטית. הליך לא מוצלח עלול להוביל לאכזבות, כעסים ותסכולים ולכן, לא משנה באיזה צד אתם עתידים להיות בהסכם – הורים מיועדים או פונדקאית – חשוב להיכנס אל ההליך כשאתם מודעים לזכויות שלכם ורק לאחר שווידאתם כי החוזה עליו תחתמו הוא הוגן ומגן על זכויותיכם.

הדרך הטובה ביותר לוודא כי זכויותיכם מוגנות ומעוגנות בחוזה עליו אתם עומדים לחתום, היא להיות מיוצג על ידי עורך דין טוב הבקיא בדיני פונדקאות.

פונדקאות בישראל מחיר

יש לכם חששות מהליך הפונדקאות?

לכל הורה מיועד ולכל אם פונדקאית שנכנסים להליך פונדקאות, יש חששות רבים, הקשורים בתקוות, בציפיות וברצון להגשים את ההליך. אין צורך שתישאו אתכם חששות נוספים, הנוגעים לזכויות שלכם ולהיבטים בחוזה, שאותם אפשר מראש להסיר באמצעות ייעוץ משפטי להליך הפונדקאות. התייעצות עם עורך דין מקצועי יכולה לפתור לכם הרבה בעיות, להתיר חששות ולהקל עליכם את התהליך כולו.

אל תיכנסו להליך פונדקאות לפני שעורך דין המכיר את התחום מייעץ לכם בנושא. עורך הדין יעבור על החוזה, ימליץ לכם מה לדרוש ואיך להתנהל באופן שיספק לכם יותר ביטחון לגבי ההליך ויוודא שאתם אכן עומדים לחתום על הסכם פונדקאות הוגן. כשאתם מקבלים ייעוץ משפטי מעורך דין המיצג אתכם, אתם בעצם מבטיחים את זכויותיכם. כאמור, הציפייה לילד מלווה  בתקוות ובחששות וייעוץ משפטי כחלק מההליך יפחיתו את החששות שלכם, עד כמה שאפשר להרגיע הורה שמצפה לילד.

הסכמי פונדקאות בחו"ל

חיים חדשים – פונדקאות בישראל, מנוהלת ע"י עו"ד סיגל גיסין ועו"ד תמר רובינשטיין, עורכות דין מנוסות, שמטפלות, מלוות ומספקות ייעוץ משפטי להסכמי פונדקאות בארץ ובחו"ל.

גם אם אתם עומדים לעבור הליך פונדקאות בחו"ל ומבקשים ייעוץ משפטי לגבי ההסכם עליו התבקשתם לחתום מול הסוכנות המלווה אתכם, יש לכם כתובת מקומית, עם מענה מקצועי ואישי וייעוץ משפטי שמתבסס על ניסיון בליווי אינספור הליכי פונדקאות בארץ ובעולם. בחיים חדשים נוכל לספק לכם מענה לשאלות כמו: מתי נהוג לשלם לאם הפונדקאית וכמה? כיצד רושמים את הילד במוסדות הרשמיים?

למה כדאי וחשוב לשים לב בהסכם הפונדקאות? ועוד שאלות רבות, שבוודאי מציפות אתכם.

ייעוץ שמכין אתכם להסכם הפונדקאות בחו"ל

 

ייעוץ משפטי לפונדקאות בחו"ל

הליך הפונדקאות אינו זמין לכולם במדינת ישראל, אבל אין זה אומר שאתם צריכים להרגיש כי אתם עומדים לצאת למדינה זרה, בה אין מי שדואג לכם ושומר על

האינטרס שלכם. אנו מזמינות אתכם לקבל ייעוץ בשפה שלכם, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר וכזה המתבסס על שנים של ניסיון וידע מצטבר בכל היבטיו של הליך הפונדקאות. אנחנו נעזור לכם לצאת לדרך המרגשת, כשאתם מוכנים לכך ובקיאים בזכויותיכם  – איך אחרת אפשר לעשות את זה?

רוצים לדעת עוד בנושא ייעוץ משפטי להסכמי פונדקאות בחו"ל? צרו קשר ונשמח לעזור!