שוקלים פונדקאות בישראל? בואו לפגוש אותנו!

סיגל ותמר, מייסדות "חיים חדשים", ישמחו לפגוש אתכם לפגישת ייעוץ ראשונית, במהלכה נדבר על הליך פונדקאות בישראל, נענה על שאלות בוערות ונבחן אם הליך פונדקאות הוא ההליך המתאים לכם, ואם כן – האם הליווי המוצע במרכז שלנו הוא הנכון עבורכם.

פונדקאות בישראל

זקוקים למידע? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שם: טלפון: אנא הזינו את קוד האימות :
captcha

הורים מיועדים: התהליך המהיר והמקצועי ביותר בארץ

בפרסומות ובסרטים, אנחנו תמיד רואים זוג מאושר, המביט במבט מלא אהבה זה בעיניה של זו, והדבר הבא שקורה, באופן טבעי ונטול מאמץ – הוא הריון.

אבל בחיים, זה לא תמיד כל כך טבעי, מהיר או פשוט, ולעיתים זוגות או יחידים שמרגישים בשלים, בוגרים ומצפים לתינוק שלהם שיגיע – נתקלים בקשיים פיזיולוגיים ואחרים בדרך הפרטית שלהם להגשמת החלום, או להחלפת הסטאטוס מ"זוג" ל"משפחה".

בדיוק לשם כך הקמנו את "חיים חדשים" – מרכז שילווה אתכם בדרך להגשמת החלום בדרך של פונדקאות.

פונדקאות הינה הליך בו אישה – פונדקאית – נושאת ברחמה את התינוק שלכם, אשר נוצר מזרעו של האב המיועד ובמידת האפשר מביצית של האם המיועדת (או מתרומת ביצית). את העובר "שותלים" ברחמה של הפונדקאית. במשך תשעה חודשים אתם תלוו את ההיריון של ילדכם המתפתח בגופה של הפונדקאית, תראו את העובר גדל והופך לתינוק בכל בדיקת אולטרה-סאונד, תספרו את האצבעות שלו בסקירת המערכות, וכשיגיע הזמן ללידת התינוק שלכם – אתם תהיו שם לקבל אותו ראשונים, לחבק אותו ולהאכיל אותו.

תהליך הפונדקאות הינו תהליך הטומן בחובו אפשרויות רבות למורכבות – רגשית, פיזיולוגית, רפואית. בדיוק לשם כך הקמנו את מרכז "חיים חדשים". אנחנו נהיה שם ללוות אתכם, לסייע, להכין אתכם למה שצפוי לקרות בכל שלב, נקפיד שכל הצדדים השותפים להליך פועלים במסגרת ההבנות שסוכמו  מראש, וגם – נלווה ונתמוך באם הפונדקאית שבחרתם, נדאג לה ונלווה את הצדדים לאורך ההיריון ועד ללידה.

חוק הפונדקאות בישראל קובע מסגרת וכללים ברורים, למשל, בתחום של קריטריונים להתאמה לפונדקאות. בנוסף לחוק הפונדקאות, מייסדות המרכז "חיים חדשים" – עו"ד סיגל רוסק- גיסין ועו"ד תמר רובינשטיין, יספקו לכם את הליווי המלא, המקצועי והמהיר ביותר, והכל באווירה חיובית ובשיתוף פעולה מלא של כל הגורמים המעורבים.

שוקלים פונדקאות? שלושה דברים שחשוב לקחת בחשבון

הפונדקאות מאפשרת הן להורים המיועדים והן לפונדקאית תהליך ייחודי, מלא אושר והתרגשות, אשר בסופו כולם מגשימים את חלומם. ניהול נכון של הליך הפונדקאות מאפשר להפחית משמעותית את אי הוודאות, את המורכבות ואת הסיכונים הכרוכים בהליך.

הנה שלושה טיפים לשוקלים להתחיל בהליך פונדקאות:

הליכי הפונדקאות בישראל מתנהלים על פי חוק הפונדקאות. לכן, חשוב לוודא כי המלווה שלכם בתהליך הוא עורך דין הבקיא בחוק הפונדקאות ומבין את ההיבטים המשפטיים של הליך הפונדקאות בישראל:

  • חשוב לוודא כי המלווה שאתם בוחרים הינו מקצועי, ומנוסה וליווה בעבר הליכי פונדקאות רבים בהצלחה.
  • חשוב לבחור במלווה אשר יוכל לאתר עבורכם את הפונדקאיות הטובות והאיכותיות ביותר.
  • מימד הזמן הינו גורם משמעותי ולכן חשוב לבחור במלווה אשר יאפשר לכם לקדם את הליך הפונדקאות במהירות ובמיומנות.

הליך פונדקאות במרכז "חיים חדשים" – מה הוא כולל?

במרכז "חיים חדשים" נספק לכם ליווי מקצועי.  נעבור ביחד תהליך מרגש ורווי ברגעים של אושר, ואנחנו נהיה שם בשבילכם. ביחד נעבור:

  • את בחירת הפונדקאית המתאימה ביותר עבורכם
  • נייעץ לכם בבחירת הרופאים שילוו את ההיריון ויטפלו בפונדקאית במהלך ההיריון
  • נטפל בכל ההיבטים המשפטיים של הליך הפונדקאות
  • נסייע לכם בהיבטים הביורוקרטיים בדרך לקבלת אישור הוועדה להליך הפונדקאות
  • נתמוך בכם בהיבטים הרגשיים, ונלווה אתכם ברגעי השמחה, הפחד או העצב, עד לרגע המאושר של החיבוק הראשון המיוחל.

אנחנו מזמינות אתכם ליצור עימנו קשר, ולהתחיל בזאת ידידות נפלאה, שתוכל להוביל אל הרגע הקסום של חיבוק התינוק.