כל הליכי הפונדקאות בישראל כפופים לחוק הפונדקאות, הקובע תנאים מגבילים לאישור כל הליך, הן בנוגע להורים המיועדים כמו גם לפונדקאית. בין שאר הקריטריונים נקבע כי רק זוגות הטרוסקסואלים (גבר ואישה – נשואים או ידועים בציבור) ונשים יחידניות יוכלו לקבל אישור לתהליך של פונדקאות לחד מיניים בישראל.

הליכי פונדקאות לחד-מיניים וליחידניים – גם אם לא בישראל, עדיין קיימת אפשרות לממש את חלום ההורות

על פי חוק הפונדקאות כיום, זוגות חד מיניים ויחידניים אינם יכולים לעבור הליכי פונדקאות בישראל ולכן פונדקאות בחו”ל היא האפשרות להגשמת החלום. אך היות ותהליך פונדקאות בחו”ל הוא מורכב יותר, מאד חשוב לוודא שבוחרים במלווה מקצועי ואחראי.

כמי שפונדקאות יקרה לליבן אנו יודעות כי מחד יש להמשיך ולהילחם על זכותם של חד מיניים ויחידניים לבחור לעבור הליכי פונדקאות לחד מיניים בישראל, ומאידך, כל עוד החוק לא עודכן, יש לתמוך ולאפשר הליכי פונדקאות בחו”ל תוך הענקת ליווי אשר יבטיח התנהלות מושכלת, זהירה ומוצלחת.

כאשר בוחרים בהליכי פונדקאות בחו”ל, חשוב לקבל ייעוץ, ליווי וסיוע מקצועי החל מתחילת ההליך, בחירת הפונדקאית שתהרה ותלד את התינוק, ועד לסופו – חזרה הביתה לישראל כשהתינוק החדש חבוק בזרועותיכם.

נשמח לייעץ וללוות זוגות חד מיניים וכן יחידניים השוקלים הליך פונדקאות בחו”ל. פנו אלינו, לקבלת ייעוץ ראשוני.

מרכז “חיים חדשים” פועל ללא לאות לשינוי חוק הפונדקאות כך שזוגות חד-מיניים וגברים יחידניים יוכלו לעבור הליך פונדקאות בישראל

אנחנו פועלות למען זכויות הקהילה הגאה בתחום הליכי פונדקאות לחד מיניים, לשינוי חוק הפונדקאות כך שיורחבו הקריטריונים ותתאפשר פניה להליך פונדקאות בישראל גם לגברים חד-מיניים או יחידניים, במתכונת הנהוגה בישראל משנת 1996 .

אנחנו מחויבות להמשיך ולפעול להשגת שוויון בכל הקשור לפונדקאות ומאמינות כי לא רחוק היום בו נזכה לראות שינוי מבורך בכל הקשור לאפשרות של זוגות חד מיניים ויחידניים לפנות להליך פונדקאות בישראל.

ועד אז…

אנחנו מזמינות באהבה זוגות חד מיניים וגברים יחידניים המעוניינים לבחון את התאמתם לתהליך פונדקאות (בחו”ל), ליצור עימנו קשר. נשמח לספר להם על האפשרויות העומדות בפניהם, ולהמליץ על המשך התהליך לפי מיטב הבנתנו וניסיוננו.

פונדקאות לחד מיניים

צרו קשר

סיגל גיסין: 054-4848477

תמר רובינשטיין: 052-8885870

שם:

דואר אלקטרוני:

טלפון:

נושא:

ההודעה שלך:

קוד אימות :
captcha

אנא הזינו את קוד האימות :