אם פונדקאית

אם את מעוניינת להיות אם פונדקאית, ואת מחפשת זוג או אישה-יחידנית שתאפשרי להם להגשים את החלום ולהיות הורים לילד, או אם אתם מחפשים פונדקאית שתביא לעולם עבורכם ילד שיקרא לכם “אבא” ו”אמא”  – אתם יכולים להניח את העט או לעזוב את המקלדת.

נכון, אפשר לכתוב מודעות כאלה ולקוות שתגיעו אל החיבור המושלם, אבל אפשר לעשות את זה גם בדרך אחרת, טובה יותר, שתגדיל את הסיכויים שהחיבור יהיה כמה שיותר מוצלח וייווצר כמה שיותר מוקדם – דרך מומחים בתחום.

מרכז חיים חדשים מפגיש בין אמהות פונדקאיות עתידיות לבין הורים מיועדים שמחפשים אם פונדקאית שתהפוך אותם להורים, וחוסך לכם הרבה מאוד זמן ועוגמת נפש בדרך.

 

לקבלת מידע נוסף חייגו עכשיו 054-4848477 – סיגל / 052-8885870 – תמר  ונשמח לסייע לכם להגיע במהירות אל הרגע המאושר.

את פונדקאית שמחפשת זוג?

כל הליך פונדקאות תלוי ביחסים הנרקמים בין הצדדים – האם הפונדקאית וההורים  המיועדים.
מרכז “חיים חדשים פונדקאות תמר וסיגל” שם דגש גדול על התאמה בין הצדדים, ומלווה את שני הצדדים בהליך לאורך כל הדרך תוך מתן תמיכה, עידוד, מידע מקצועי ומפגשים עם אנשי מקצוע הנדרשים להשלמת ההליך (פסיכולוג, יועץ ביטוח ועורכי דין).

על מנת שהתהליך יעבור בצורה חלקה וחיובית למרות המורכבות
הרבה שלו, חשוב מאוד שתהיה התאמה מלאה בין הזוג לבין הפונדקאית שתישא את העובר ברחמה. כדי שזה יקרה כדאי לקבל ייעוץ והכוונה מאלה העוסקות בתחום ומבינות בנושא.

הליך הפונדקאות הוא מורכב הן בהיבט הבירוקרטי, הרגשי, הפסיכולוגי, הרפואי, והבין – אישי, ולא קל לעבור אותו ללא ליווי ותמיכה.

אנחנו, סיגל ותמר, עורכות דין בהכשרתנו ובמקצוענו, מלוות הליכי פונדקאות בישראל מזה שנים רבות בהצלחה גדולה. אנחנו מזמינות כל פונדקאית שמחפשת זוג וכל זוג שמחפש פונדקאית ליצור אתנו קשר טלפוני ולבוא לפגישת ייעוץ בנושא, ומתחייבות לספק את כל המידע על ההליך ולעשות הכול על מנת להביא לחיבור מדויק להפליא.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני ו/או דרך האתר ואנחנו נשמח לסייע לכל אחד מהצדדים – ככל שרק אפשר.